MAMMUT

درباره دنیای ماموت

شرکت دنیای ماموت از سـال 1370 فعالیت صنعتی خـود را آغـاز کرد و هم اکنون بـا بیـش از 30 سـال سابقه و همچنین بیش از 5000 نیروی متخصص در حال فعالیت میباشد. از همان ابتدا رسالت مالكان مجموعه بـا انتخاب شعار (تجربه بهترین‌هـا) این بـود كـه بهتریـن، خلاقانه‌ترین و بروزترین راه حل‌هـای ممكـن بــرای چالش‌هـای كشـور را كـه بـه تازگـی در مسـیر توسـعه و آبادانی قـرار گرفته بـود، ارائـه نماینـد و محصـولات متمایـزی مانند تریلرهـای بـا کیفیت بـالا، بادوام‌تریـن سـاندویچ پانل‌هـا، كانكس‌هـای قابـل حمـل، کانتینرهـا و انـواع اتاق‌هـای ایزولـه را تولیـد کننـد. دنيای ماموت با ارتقای مداوم محصولات و انطباق آن‌ها با آخرين استانداردهای مهندسی و زيست محيطی و توجه ويژه به نيازهای مشتريان، اين برند سرآمد را به جايگاه بلندی از رشد و توسعه، پايدار رسانده و با حفظ نقش اثرگذار خود در بازار، راه حل حمل و نقل را در اختيار طيف گسترده‌ای از مشتريان اين محصولات قرار داده است. ما در دنيای ماموت با بهره گيری از خطوط توليد پيوسته و اتوماتيک مطابق با استانداردهای روز دنيا در زمينه طراحی، ساخت، توليد و همچنين نصب انواع سازه‌های پيش ساخته و آماده از جمله ساندويچ پانل‌های سقفی و ديواری به منظور مصارف گوناگون جهت صنايع مختلف در حال فعاليت می‌باشيم و با بهره‌گيری از ماشين آلات روز دنيا، نيروی انسانی باتجربه و متخصص و نيز بينش دانش محور، توانسته‌ايم حضور پررنگ و تاثيرگذاری در منطقه داشته باشيم.

image
 

تريلرهای دنيای ماموت

یكی دیگر از نیازمندی‌های اساسی توسعه صنعتی و اقتصادی در هر كشور حوزه لجستیک و زیرساخت‌های حمل و نقل آن است. دنیای ماموت در دهه‌ هفتاد نخستین بار تریلر‌های حمل و نقل جاده‌ای را كه سابق بر این، به روش كارگاهی و غیر استاندارد ساخته می‌شدند، با آخرین تكنولوژی روز دنیا جایگزین نمود و به عنوان اولین تریلرساز استاندارد كشور با ظرفیت تولید بیش از 50 تریلر در روز محصولاتی با كیفیت و با تكنولوژی نوین تولید و روانه بازار حمل و نقل نمود. این تریلرها كه با بهره مندی از محورها، سیستم ترمز، شیرآلات و سایر متعلقات به روز ساخته می‌شوند، علاوه بر كاهش مصرف سوخت و استهلاک خودرو و جاده، ایمنی بالایی را برای تردد جاده‌ای به ارمغان می‌آورند

اتاق‌های ايزوله دنيای ماموت

در حوزه حمل و نقل درون شهری اتاق‌های ایزوله دنيای ماموت با كاربری‌های متنوع بر روی انواع خودروهای وانت‌، كامیونت و كامیون باری سبک، سنگین و نیمه سنگین نصب می‌گردند و عمده شركت‌های پخش، جهت توزیع محصولات لبنی، فرآورده‌های گوشتی، پروتئینی، دارویی؛ آرایشی و بهداشتی و.... از این محصولات استفاده می‌نمایند. بدین ترتیب سبد متنوع محصولات دنيای ماموت در حوزه حمل و نقل درون شهری و برون شهری این امكان را فراهم نموده كه كالاهای مختلف مورد نیاز خانوار از كارخانه تا خانه با رعایت استانداردهای روز لجستیكی دنیا با كیفیت مطلوب به دست مصرف كنندگان برسد.

اتاق‌های ايزوله دنيای ماموت شامل انواع اتاق‌های يخچالی و حمل بار ساخته شده از ساندويچ پانل و فايبرگلاس هستند كه با بهره‌گيری از بروزترين خطوط توليد و تمام اتوماتيک توانسته‌ايم علاوه بر تامین نیاز گسترده بازار داخلی و پروژه‌های ملی، افتخار همكاری با شركت‌های بزرگ پخش در صنايع غذايی، دارويی، لبنياتی و… را در ساير كشورها داشته باشيم. بهره‌گيری از فناوری روز، به كارگيری مواد اوليه مرغوب، مهندسی بروز مطابق با استانداردهای جهانی و پاسخگويی به نيازهای منحصر به هر مشتری باعث شده‌اند تا اتاق‌های ايزوله دنيای ماموت از ساير رقبا متمايز باشند.

ساندويچ پانل‌های دنيای ماموت

دنيای ماموت به عنوان اولین زمینه فعالیت خود اقدام به تولید ساندویچ پانل کرد که به دليل سبکی، عایق بودن و سهولت در نصب بهترین جایگزین برای استفاده از مصالح سنتی می‌باشد و بدین ترتیب روزنه‌ای جديد به روی دنیای ساخت و سازهای صنعتی گشوده است. کارشناسان و متخصصان دنيای ماموت با استفاده از فناوری‌های نوین شیمیایی، تولید انواع ساندویچ پانل را بومی سازی کرده‌اند. اين شركت با تاسیس شرکت دانش بنیان مهرسا شیمی و با تکیه بر دانش بومی و ظرفیت‌های داخلی، مواد اولیه مورد نیاز را تولید کرد که جهشی بزرگ در این زمینه است. از این نوع متریال جهت پوشاندن سقف‌ها و ديوارهای سالن‌های صنعتی، کارخانه‌ها، سالن‌های تولید، انبارها، ساختمان‌های پیش ساخته، کانکس، سردخانه‌ها، ‌اتاق‌های تميز، اتاق‌های سردخانه‌ای، کمپ و اسکان‌های موقت و ... استفاده می‌شود. دنیای ماموت با استفاده از پیشرفته‌ترین خطوط پیوسته (CONTINUOUS) و تمام اتوماتيک با ظرفیت تولید متوسط 6.500.000 مترمربع در سال، به عنوان رهبر بازار در حال فعاليت می‌باشد كه توانسته‌ايم علاوه بر تامین نیاز گسترده بازار داخلی و پروژه‌های ملی ايران عزيزمان، موفق‌ترين تجربه‌های صادرات به کشورهای خاورميانه را داشته باشيم.

ساندويچ پانل سقفی

از ساندویچ پانل‌های سقفی به منظور پوشش سقف‌های سوله‌های صنعتی، كشاورزی، انبارها،‌ کارخانجات و ديگر سقف‌ها استفاده می‌شود. در شرکت دنیای ماموت ساندویچ پانل‌های سقفی با طرح شادولاین ذوزنقه‌ای در سطح ورق بيرونی تولید می‌گردند، همچنین این شرکت تنها تولیدکننده ساندویچ پانل‌های سقفی با قابلیت ایجاد اورلپ چپ و راست می‌باشد.

ساندويچ پانل ديواری

ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی آماده است که از دو لایه ورق که مابین آن‌ها فوم تزریق شده است تشکیل شده و جهت پوشش دیوار و نما به کار می‌رود. از اين نوع ساندویچ پانل‌ها جهت استفاده در دیوارهای خارجی و همچنین دیوارهای پارتیشن داخلی استفاده می‌گردد. از ویژگی‌های منحصر به فرد ساندویچ پانل دیواری، مونتاژ ساده و سریع آن‌ها می‌باشد. مدل‌های توليد ساندويچ پانل‌های ديواری:

 • صاف (DNS)
 • شياردار ( DND)
 • پيچ مخفی (RPO)
panel about image

انبارها و سوله‌ها

شرکت دنیای ماموت قابلیت تولید ساندويچ پانل‌های مخصوص انبارهایی با قابلیت استریل شدن و کاملا بهداشتی را در طرح پانل‌های دیواری به صورت دورو صاف جهت جلوگیری رشد باکتری دارد. همچنین سوله‌هایی با کاربری‌های مختلف منجمله سالن‌های ورزشی، فروشگاه‌ها، تعمیرگاه‌ها، تالارها، کارخانجات و کارگاه‌های صنعتی، آشیانه‌های هواپیما، مرغداری‌ها و دامداری‌ها، پارکینگ‌ها و... را میتوان با ساندویچ پانل‌های دیواری و سقفی دنیای ماموت پوشش داد.

ساندویچ پانل سردخانه‌ای

در دنیای ماموت با ساخت ساندویچ پانل‌های ویژه سردخانه و با مشخصات فنی خاص و همچنین با توجه به امکانات بی‌نظیر دنيای ماموت، قادر به تولید انواع درب‌های سردخانه‌ای از جنس تمام فایبر گلس هستیم.

خانه‌های پيش ساخته ويلايی

به دلايل بسيار متعدد و منطقی امروزه خانه‌های پيش ساخته ويلايی در دنيا و ايران بسيار مطرح بوده و جايگاه زيادی در اين زمينه در جذب افراد خوش ذوق و ترغيب آنان جهت خريد و استفاده از اين سيستم را به وجود آورده است. ساختمان‌های پيش ساخته و مدولار دنيای ماموت بر مبنای نياز كاربردی، شرايط اقليمی و مطابق با بودجه هر كارفرما طراحی می‌شوند و در عين حال اين شركت قابليت توليد انبوه و صنعتی آن‌ها را نيز دارا می‌باشد.

کانکس‌های دنیای ماموت

طراحی و ساخت انواع كانكس زمینه بعدی فعالیت در دنیای زیبای صنعتی ماست. كانكس‌های تولید شده در دنیای ماموت با بهره مندی از مرغوب‌ترین مواد اولیه و بهره‌گیری از نیروهای متخصص و تجهیزات تولیدی پیشرفته دارای تنوع بسیار بالایی است. از كانكس‌های ساده و اقتصادی جهت اسكان موقت گرفته تا سازه‌های پیش ساخته مدرن و مجلل كه جهت اسكان دائم مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 • کانکس کارگاهی

 • کانکس سردخانه ای

 • کانکس قابل مونتاژ در محل

 • کانکس عوارضی

 • کانکس نگهبانی

 • کانکس بهداشتی و حمام

کانکس کارگاهی
 
image

شركت سازه سوله ماموت

شركت سازه سوله ماموت به عنوان بزرگترين و مدرن‌ترين شركت توليدكننده اسكلت فلزی سنگين و نيمه سنگين در ايران و خاورميانه فعاليت خود را از سال 1384 آغاز نمود و در اجرای بسياری از طرح‌های ملی، عمرانی و صنعتی در مدت بسيار كوتاه حضور فعالی را رقم زد.

شركت سازه سوله به غير از جذب صنايع داخلی، همواره تفكر صادرات را به عنوان يكی از اصول زيربنايی و سياست استراتژيک در نظر داشته است. ظرفيت توليد اين شركت ماهيانه بيش از 3000 تن قطعات سنگين فلزی نيروگاهی، فولاد، نفت و گاز پتروشيمی، پل و ساختمانی است كه در سال 1384 و در زمينی به مساحت 5/5 هكتار تأسيس گرديد و با بهره‌گيری از آخرين نرم افزارها و سخت افزارهای روز دنيا نسبت به ساخت سازه‌های فلزی اقدام نموده است.

سازه سوله ماموت دارای تعداد زيادی دستگاه برش پلاسمای CNC و 3 دستگاه شات بلاست اتوماتيک می‌باشد كه تمام قطعات را در صورت نياز قبل از برشكاری به صورت خام شات بلاست نموده و پس از آن عمليات مونتاژ و جوشكاری شروع می‌گردد و پس از اتمام فرايند ساخت نيز مجددا شات بلاست و در نهايت رنگ آميزی و بسته بندی می شود.

image

شركت وزنه

شركت وزنه در سال 1342 تأسيس و فعاليت خود را از سال 1385 به عنوان زيرمجموعه گروه صنعتی دنيای ماموت در زمينه توليدات جرثقيل و تجهيزات جا به جايی، آغاز نمود. وزنه با بيش از 60 سال سابقه، توليدات خود را در انواع جرثقيل‌های سقفی، دروازه‌ای، نيم دروازه‌ای، بازوی و مونوريل با ظرفيت‌های مختلف در جهت رفع نيازهای صنايع داخل و خارج از كشور ارائه نموده است. اين شركت ضمن همكاری با صنايع نيروگاهی، خودروسازی، هواپيمايی، حمل و نقل ريلی و راه آهن، فولاد، صنعت سيمان و ساير صنايع، سابقه درخشانی از خود در راستای پیشرفت صنعت کشورمان باقی گذاشته است و همچنين با بهره گيری از دانش و تجربه مدیران و كارشناسان مجرب خود، امروزه به عنوان يكی از قطب‌های اين صنعت در عرصه داخلی و خارجی، فعال می‌باشد.

 • طراحی، ساخت، حمل، نصب و راه‌اندازی انواع جرثقیل‌های سقفی تک پل یا دوپل به صورت کالسکه‌گردان یا ثابت، ستونی بازویی، دروازه‌ای، نیم دروازه‌ای و دیواری
 • ساخت بیش از 246 دستگاه از انواع جرثقیل‌های‌ نیروگاهی به همراه کابین و به صورت تک پل و دوپل
 • طراحی، ساخت، حمل، نصب و راه‌اندازی بیش از 334 دستگاه جرثقیل پالایشگاهی، پتروشیمی و صنعت نفت و گاز در انواع ضدانفجار و ضد جرقه
 • طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی بیش از 568 دستگاه از انواع بالابر با قابلیت حمل اجسام در راستای عمودی و انواع مونوریل در تناژهای متفاوت و در مسیرهای مستقیم
 • طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی بیش از 527 دستگاه جرثقیل‌ سقفی در صنایع فولادی و فلزات رنگین
 • طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی بیش از 121 دستگاه از جرثقیل‌های دیواری بازویی و ستونی بازویی
 • طراحی، ساخت، نصب و راه‌اندازی بیش از 95 دستگاه از انواع جرثقیل دروازه‌ای و نیم دروازه‌ای به صورت تک پل و دو پل با قابلیت جابجایی‌ها در تناژ بالا
Mersa company

شركت مهرسا شيمی فرتاک

شرکت مهرسا شیمی فرتاک با هدف تامین تقاضای بالا و روزافزون مواد اولیه مورد استفاده در توليد محصولات پلی يورتانی به ويژه ساندویچ پانل در فروردين سال 1400 در شهرک صنعتی ماموت تاسیس شد. اين مجموعه در راستای تامین مواد اولیه مورد نیاز صنايع وابسته، پیشرفته‌ترین و به روزترین تجهیزات را تهيه نموده و با پشتيبانی تیمی از متخصصان مجرب صنعتی و دانشگاهی توليد ماده اولیه استراتژیک پلی ال که از اجزاء اصلی تولید فوم پلی یورتان می‌باشد را در فضايی بالغ بر 7000 متر مربع شامل خطوط توليد، آزمايشگاه و واحد تحقيق و توسعه احداث نموده است. شركت مهرسا شيمی فرتاک شامل سه واحد اصلی توليد، واحد تحقيق و توسعه و واحد آزمايشگاه می‌باشد.

شركت ماموت ساختمان

شركت ماموت ساختمان

شرکت ماموت ساختمان از معتبرترین شرکت‌های مدیریت و اجرای پروژه‌های صنعت ساختمان در کشور می‌باشد که با همراهی مشتریان‌ خود پروژه‌های بسیاری را در جهت رشد اقتصاد و توسعه پایدار خلق کرده است.

اين شرکت با بهره گیری از دانش و تجربه داخلی، امكانات و پتانسيل‌های موجود و همچنين بكارگيری برترين تکنولوژی‌های شرکت‌های معتبر دنیا، توانايی طراحی و اجرای پروژه‌هاي معظم ساختمانی با هر نوع سوله و سازه فلزی و يا بتنی از مرحله محاسبات و اجرای فونداسیون تا تجهیز بنا به هر نوع کاربری ساختمانی را دارد. اين خدمات شامل گودبرداری، فونداسیون و سازه، تهیه نقشه‌های معماری، طراحی‌های به روز داخلی و خارجی و محوطه، تهیه نقشه‌های سازه، تاسیسات و برق ساختمان تا مراحل پایانی، تامین انواع متریال‌های به روز و نهايتا تحويل كامل پروژه را در كشور عزيزمان و نيز كشورهايي منجمله ترکمنستان، عراق، عمان، افغانستان، ارمنستان و... را دارد.

ماموت ساختمان همواره تلاش کرده است كه با اتکا بر تجربیات نیروهای متخصص، سوابق مدیران و بکارگیری به روزترين روش‌های اجرایی اصولی و مهندسی در جهت ارتقاي سطح كيفي ساختمان‌های كشور گامی موثر بردارد و با ساخت رويايی‌ترين ساختمان‌های مسكونی، در راستای زيباتر كردن جريان زندگی گام بردارد.

شبکه نمایندگی دنیای ماموت

متناسب با نیاز خود نمایندگی مورد نظر را پیدا کنید

MAMMUT

با ما در ارتباط باشید

 • تلفن دفتر:
 • تلفن کارخانه:
 • فکس:
 • ایمیل:
نقشه گوگل مپ دنیای ماموت

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دنیای ماموت می‌باشد.

faramouj-logoطراحی سایت و سئو توسط تیم فراموج