اتاق حمل بار مسقف ایزوله

 

در اتاق حمل بار ماموت از عايق پلی اورتان استفاده شده است و برای استحكام و زيبايی هرچه بيشتر، دو طرف آن را ورق آلوزينک خارجی پيشرنگ با 25 ميكرون رنگ رويه سوپر پلی استر از نوع كويل كوتينگ و 7 ميكرون بک كوت پرايمر (ضخامت ورق بيرونی 0.7mm ‌و داخلی 0.5mm) در بر می گيرد.

در این اتاق حمل بار ماموت ساختار شاسی مخصوص حمل بار، از جنس ورق فولادی خمكاری شده با استحكام بالا و جوشكاری CO2 اتوماتيک با فناوری مركله آلمان به همراه يک لايه رنگ از نوع پودری برای مقاومت در برابر خوردگی می باشد.

يراق آلات مربوط به درب ها (عقب و بغل) به منظور زيبايی و جلوگيری از خوردگی از جنسل استنلس استيل می باشند. جهت افزايش مقاومت و استحكام اتاق حمل بار مسقف ایزوله ماموت، كف آن از ورق آهنی صاف يا آجدار با ضخامت 4 ميليمتر و رنگ پودری مقاوم در برابر خوردگی ساخته مي شود.

ساختار شاسی مخصوص حمل بار، جوشی از ورق فولادی خمكاری شده با استحكام بالا و با جوشكاری CO2 اتوماتيک با فناوری مركله آلمان می باشد و جهت مقاومت در برابر خوردگی، يک لايه رنگ از نوع پودری اعمال می گردد.

يراق آلات مربوط به درب ها (عقب و بغل) به منظور زيبايی و جلوگيری از خوردگی از جنسل استنلس استيل می باشد. جهت افزايش مقاومت و استحكام اتاق حمل بار، كف از ورق آهنی صاف يا آجدار با ضخامت 4 ميليمتر تشکیل شده كه برای جلوگيری از خوردگی از رنگ پودری استفاده می گردد.

ابعاد اتاق حمل بار (مسقف ایزوله)

ساختار شاسی اتاق

ساختار اتاق

درب عقب

سیستم روشنایی

متعلقات

تجهیزات قابل سفارش