تریلر دنیای ماموت


بزرگ ترین تولیدکننده


تریلر در خاورمیانهشرکت دنیای ماموت به عنوان بزرگترین تولیدکننده تریلر در خاورمیانه، با تولید و عرضه انواع تریلر ماموت و اتاق های ایزوله، کاربری مورد نیاز انواع خودروهای تجاری تولید شده در کشور را تامین می‌نماید.

دنیای ماموت در سال 1370 فعاليت صنعتی خود را آغاز نمود. از همان ابتدا، رسالت بنيانگذاران دنیای ماموت، با انتخاب شعار " تجربه بهترين‌ها" بر اين بود تا بهترين، خلاقانه‌ترين و بروزترين راه حل‌های ممكن را ، برای رويارويی با چالش‌های كشوری كه به تازگی در مسير توسعه و آبادانی قرار گرفته بود، ارائه كنند.

این مجموعه نخستین بار تریلرهای حمل و نقل جاده‌ای را كه سابق بر این، به روش كارگاهی و غیر استاندارد ساخته می‌شدند، با آخرین تكنولوژی روز دنیا جایگزین نمود و به عنوان اولین تریلرساز استاندارد كشور با ظرفیت تولید بیش از 50 تریلر در روز محصولاتی با كیفیت و با تكنولوژی نوین تولید و روانه بازار حمل و نقل نمود. تریلرهای ماموت كه با بهره مندی از محورها، سیستم ترمز، شیرآلات و سایر متعلقات به روز ساخته می‌شوند، علاوه بر كاهش مصرف سوخت و استهلاک خودرو و جاده، ایمنی بالایی را برای تردد جاده‌ای به ارمغان می‌آورند.


تریلرهای ماموت؛ حامی محیط زیست

دنیای ماموت همگام با سازندگان خارج از كشور و با بهره‌گيری از مجموعه فناوری های هوشمندسازی و مفاهيم نوين مبتنی بر IT سعی در كاهش مصرف سوخت، كاهش انتشار دی اكسيد كربن، بالا بردن راندمان ديناميكی محصولات، كاهش استهلاک، سهولت رانندگی و استفاده از امكانات مضاعف در صنعت لجستيک جاده‌ای دارد.

دنیای ماموت به عنوان پيشرو در صنعت حمل و نقل برای اولين بار، از نسل جديد سيستم‌های تعليق بادی استفاده نموده است كه منجر به استهلاک كمتر، مصرف سوخت كمتر، بالا رفتن ايمنی در بارگذاری و در نهايت آسودگی و راحتی در هنگام رانندگی خواهد شد.

استفاده از سيستم ضدواژگونی و سيستم ضدقفل از خصوصيات بارز اين نسل می باشد كه به عنوان سيستم EBS معرفی می گردد. اين سيستم نيز به عنوان يكی از مهم‌ترين اجزا، نقش بسزايی در ايمنی صنعت حمل و نقل ايفا می نمايد.

 

تولیدکننده انواع 

اتاق ایزوله


 همچنين در حوزه حمل و نقل درون شهری، اتاق‌های كاربری متنوع، بر روی انواع خودروهای وانت، كاميونت و كاميون باری سبک، سنگين و نيمه سنگين نصب می شوند و عمده شركت‌های پخش، برای توزيع محصولات لبنی، فرآورده های گوشتی، پروتئينی، دارويی، آرايشی و بهداشتی و غيره از اين محصولات استفاده می نمايند.

بدين ترتيب، سبد متنوع محصولات دنیای ماموت در حوزه حمل و نقل درون شهری و برون شهری اين امكان را فراهم نموده است كه كالاهای مختلف موردنياز خانوار، از كارخانه تا خانه با رعايت استانداردهای روز لجستيكی دنيا، با كيفيت مطلوب به دست مصرف كنندگان برسد. 

اتاق‌های يخچالی دنیای ماموت در سه نوع مختلف زيرصفری (با ضخامت ديواره 10 سانتیمتر)، بالاصفری (با ضخامت ديواره 6 سانتیمتر) و حمل بستنی (پليتی با ضخامت ديواره 10 سانتیمتر) قابل نصب بر روی تمامی تيپ‌های خودروهای تجاری (وانت بار، كاميونت و كاميون) می باشند.

با توجه به تنوع خودروهای تجاری موجود در بازار و مقاومت شاسی آن‌ها، دنیای ماموت طراحی اتاق‌های ايزوله متناسب با شاسی هر خودرو را در اين سال‌ها انجام داده است و می تواند سفارشات مشتريان عزيز را در اسرع وقت توليد و تحويل دهد.


نوآوری و تحول دیجیتال در صنعت حمل و نقل

ماموت تریلر با معرفی تريلر هوشمند خود با هدف ايمن سازی، حمل و نقل باكيفيت‌تر و امكان كنترل تريلر از راه دور برای اولين بار در ايران، قدم بزرگی در صنعت حمل و نقل كشور برداشته است.

ماموت تریلر، به منظور ایجاد ایمنی بیشتر در حوزه حمل و نقل و بهبود کیفیت این فرایند در کشور، گامی مهم برداشته است. این شرکت با به کارگیری تکنولوژی پیشرفته در محصولات خود، نه تنها به ارتقاء سطح ایمنی در جاده‌ها توجه ویژه‌ای داشته، بلکه با امکان کنترل تریلر از راه دور، عملکرد و بهره‌وری حمل و نقل را بهبود بخشیده است.

این اقدام نه تنها نمایانگر تعهد شرکت به بهره‌گیری از بهترین تکنولوژی‌ها است، بلکه به دنبال پیشبرد اهداف ایمنی و بهره‌وری در زمینه حمل‌ و نقل به عنوان یک الگوی نوآورانه شناخته می‌شود. به این ترتیب، معرفی انواع تریلر توسط ماموت تریلر به عنوان یک انقلاب در روند حمل‌ و نقل، نشان‌ دهنده این است که بهره‌گیری از فناوری پیشرفته نوین می‌تواند به بهبود جوانب مختلف حمل‌ ون قل و ارتقاء سطح ارائه خدمات به مشتریان منجر شود.