تریلی یخچالی

 

ما در ماموت تريلر با توجه به اهميت حفظ تازگی مواد غذايی و تضمين كيفيت سفر محصولات از كارخانه به مصرف كننده، اقدام به توليد انواع كاربری يخچالدار مطابق با استانداردهای روز دنيا نموده ايم.

در تریلی (تریلر) یخچالی ماموت برای دستيابی به مهم ترين پارامتر، يعنی حفظ دمای مورد نظر، از عايق هايی نظير پلی اورتان و فايبرگلاس استفاده می گردد كه علاوه بر داشتن وزن و استحكام مناسب، دارای ضريب انتقال حرارتی بسيار پايينی می باشند.

جهت بالا بردن استحكام محصول تریلی یخچالی و همچنين سهولت نصب اتاق بر روی انواع خودروهای تجاری، شاسی مخصوص با آن خودرو نيز توليد می گردد. اگر بخواهیم به ویژگی های تریلی یخچالی ماموت بپردازیم، عبارتند از:

سيستم ترمز ضد واژگونی  و ضد قفل مطابق با استاندارد های بين المللی،‌ چرخه یخ زدایی کوتاه و ظرفیت گرمایش بالا برای یخ زدایی سريع و همچنین اتصالات كارآمد و انعطاف پذيری بسيار زياد،‌ استفاده از ديواره های ساخته شده از ساندويچ پانل با كمترين نرخ انتقال حرارات، و به كار گيری از دو عدد جعبه ابزار 2.5 متری در طرفين (زيبا ، جادار و كاربردی) از ديگر امكانات تريلرهای يخچالی ماموت تريلر می باشد.

 

نمونه‌های قابل سفارش

* دارای مجوزات تاييد نوع و شماره گذاری از سازمان ملی استاندارد ايران و كنوانسيون اروپا

ابعاد تریلر

ظرفیت و وزن

مشخصات اتاق

ضخامت دیواره ها

مونتاژ دیواره ها

مشخصات کف

درب عقب

یونیت

مشخصات شاسی
زیربندی و محور

رینگ و لاستیک

پایه توقف

میل ریش

مشخصات سیستم ترمز

سیستم برق

رنگ شاسی

متعلقات

موارد قابل سفارش

جزئیات محصول