MAMMUT

كانتينرهای دنيای ماموت

دنيای ماموت پس از تكمیل زنجیره ارزش خدمات در حوزه ساختمانی و حمل و نقل جاده‌ای، گام بزرگ دیگری را جهت رفع نیازمندی‌های صنعت حمل و نقل دریایی برداشت و امروزه با تولید كانتینرهای دریایی در ابعاد مختلف به عنوان تنها تولیدكننده كانتینر با استانداردهای جهانی در منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود كه كانتینرهای تولیدی آن قابلیت بارگیری در كشتی‌های خطوط كشتیرانی معتبر دنیا و تردد در آب‌های بین المللی را دارند.

کانتینرها محفظه‌هايي فلزي هستند که به صورت استاندارد و به منظور ذخيره سازي كالا و استفاده در صنعت حمل و نقل بار به صورت زميني يا دريايي، طراحی و ساخته مي‌شوند.

حالت جعبه مانند کانتینرها، دسته‌ها و گیره‌هایی که حین تولید كانتينرها روی آن تعبیه می‌شوند، باعث شده که جايگزين بسيار مناسبي براي جعبه‌های پلاستیکی یا آهنی باشند و نهايتا باعث سهولت بیشتر در حمل و نقل‌های داخلي يا بین الملل شده‌اند.

image

آيا از دنياي ماموت سوالي داريد؟

دنياي ماموت همواره در تلاش است تا با شما در مسير تجربه بهترين‌ها همراه شود.

image

كانتينرهای حمل بار 10-20-30-40 فوت

متخصصان بارگيری و حمل، وابسته به ميزان، نوع، اندازه و بسته بندي كالايی كه ميبايست حمل گردند، مشاوره‌های تخصصی به منظور انتخاب بهترين ابعاد را به مشتريان خود می‌دهند.

خلاصه‌ای از اطلاعات مرتبط با ابعاد كانتينرهايی كه در حمل و نقل‌های زمينی مورد استفاده قرار مي‌گيرند به شرح زير می‌باشد :

 • 10 فوت

  دارای ابعاد 3*5/2 متر با ارتفاع 60/2 متری معروف به کانتینر 3 متری و دارای كاربرد انبار كالا می‌باشد.

 • 20 فوت

  دارای ابعاد 6*5/2 متر با ارتفاع 60/2 متری می باشد که برای انبار كالاها و جا به جایی کالا کاربرد دارد.

 • 20 فوت‌های كيوب (High Cube)

  دارای ابعاد 6*2/5 متری با ارتفاع 2/90 متر می‌باشد و تمایز این کانتينرها با کانتینر 20 فوت در ارتفاع آن می‌باشد.

 • 40 فوت

  دارای ابعاد 12*2/5 با ارتفاع 2/60 متر می‌باشد و در صنعت حمل و نقل نسبت به انواع دیگر پرکاربردترین است.

 • 40 فوت‌های كيوب (High Cube)

  دارای ابعاد 12*2/5 متری با ارتفاع 2/90 متر می‌باشد و تمایز این کانتینرها با کانتینر 40 فوت در ارتفاع آن است که به همین سبب به کانتینر بلند نیز معروف هستند. این نوع کانتینر برای حمل کالاهايی با ارتفاع بلند به کار می‌روند.

دنياي ماموت تجربه بهترين‌ها

در دنيای ماموت مشاوره، طراحی و امكان ساخت كانتينر، مطابق با نياز مشتريان با كيفيتي بي نظير و استفاده از متريال و مصالح بسيار با كيفيت، اجرای دكوراسيون داخلی و بيرونی شيک و لوكس فراهم است. مفتخر هستيم كه نام دنيای ماموت در ايران، تداعی كننده شركتی است كه سالهاست پيشگام در ساخت بهترين كانتينرها می‌باشد.

image

شبکه نمایندگی دنیای ماموت

متناسب با نیاز خود نمایندگی مورد نظر را پیدا کنید

MAMMUT

با ما در ارتباط باشید

 • تلفن دفتر:
 • تلفن کارخانه:
 • فکس:
 • ایمیل:
نقشه گوگل مپ دنیای ماموت

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دنیای ماموت می‌باشد.

faramouj-logoطراحی سایت و سئو توسط تیم فراموج