MAMMUT

ساندویچ پانل دنیای ماموت

EXPERIENCE THE BEST

تلاقی كیفیت و نوآوری

ساندویچ پانل دنیای ماموت

متخصصین دنیای ماموت در ادامه تكنولوژی شیمیایی نوآورانه در تولید، ساندویچ پانل را كه در گام نخست از كشور آلمان وارد شده بود، بومی سازی كرده و با تاسیس شركت دانش بنیان مهرسا شیمی مواد اولیه مورد نیاز این صنعت را با تكیه بر دانش بومی و ظرفیت‌های داخلی تولید نموده‌اند كه جهش بزرگی در این حوزه محسوب می‌شود.

شركت دنیای ماموت از سال 1370 فعالیت خود را در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل آغاز كرد و اكنون پس از گذشت سه دهه فعالیت مستمر در وسعتی به مساحت 2.000.000 متر مربع به عنوان تخصصی‌ترین تولیدكننده انواع ساندویچ پانل‌های سقفی و دیواری، اتاق‌های تمیز و سردخانه‌ها شناخته می‌شود. 

حضور موفق محصولات دنیای ماموت در بازار كشور عزیزمان بیانگر این نكته می‌باشد كه دنیای ماموت به عنوان رهبر بازار، از نظر كمی و كیفی توانسته است به عنوان ارائه كننده راهكارهای موثر در صنایع گوناگون از جمله صنایع غذایی، كشت و صنعت، حمل و نقل، سردخانه‌ای، پزشكی، دارویی و... قرار گیرد. 

دنیای ماموت به عنوان یكی از بزرگترین فعالان اقتصادی كشور، تمامی تولیدات و محصولات خود را با بالاترین استانداردهای كیفی عرضه می‌كند. این دستاورد بزرگ، حاصل خط مشی مجموعه و تحقق بخشیدن به شعار "تجربه بهترین‌ها" است. ما با بیش از نیم قرن تجربه، به عنوان شركتی پیشرو در خاورمیانه مطرح هستیم و توانسته‌ایم با بهره‌گیری از ماشین آلات روز دنیا، راه حل‌های نوین، منابع انسانی باتجربه و متخصص، حضوری پررنگ و تاثیرگذار داشته باشیم.

ساندویچ پانل دنیای ماموت

هم‌نشینی كیفیت و نوآوری

چرا ساندویچ پانل دنیای ماموت

از ویژگی‌ها و دلایل مهم استفاده از ساندویچ پانل‌ها میتوان به موارد زیر اشاره كرد:

 

 • 1سرعت نصب و اجرای بالا

 • 2 عایق حرارتی و عملکرد مناسب در مواقع بروز حریق

 • 3جذب رطوبت پایین و نفوذ ناپذیر در برابر برف، باران و گرد و خاک

 • 4 مقاوم در برابر انوع مواد شیمیایی و قابلیت شستشو و بهداشتی بودن آن

دنیای ماموت با استفاده از پیشرفته‌ترین خطوط پیوسته و تمام اتوماتیک با ظرفیت تولید متوسط 6.500.000 مترمربع در سال، به عنوان رهبر بازار در حال فعالیت می‌باشد كه توانسته علاوه بر تامین نیاز گسترده بازار داخلی، موفق‌ترین تجربه‌های صادرات به کشورهای خاورمیانه را داشته باشد.

چرا ساندویچ پانل دنیای ماموت

انواع ساندویچ پانل دنیای ماموت

 دیواریساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری نوعی از مصالح ساختمانی آماده است كه از دو لایه ورق تشكیل شده و مابین آن‌ها فوم تزریق شده است كه جهت پوشش دیوار و نما به کار می‌رود.

 سقفیساندویچ پانل سقفی

از ساندویچ پانل سقفی به منظور پوشش سقف ‌های سوله‌های صنعتی، كشاورزی، انبارها،‌ کارخانجات و دیگر سقف‌ها استفاده می‌شود.

 سردخانه ایساندویچ پانل سردخانه ای

ساندویچ پانل سردخانه ای فضای بسته و محصور شده‌ای است که دما و رطوبت آن به دقت و به صورت مستمر کنترل می‌شود.

 اتاق تمیزساندویچ پانل اتاق تمیز

ساندويچ پانل‌های اتاق تميز در دنيای ماموت، با رعايت حداكثر استانداردهای كيفی مواد اوليه و توليد، منحصر به فردترين مصالح ساختمانی مدرن هستند و انتخاب اصلی بسياری از طراحان و سازندگان اتاق‌های تميز می‌باشند.

تلاقی كیفیت و نوآوری

کاربرد ساندویچ پانل

ساندویچ پانل به مصالحی گفته می‌شود که به صورت ساندویچ (لایه‌ای) تولید می‌شود و لایه‌های بیرونی از جنس ورق فلزی است و همچنین دارای یک هسته از جنس فوم پلی اورتان می‌باشد که با دانسیته‌های مختلف در بین دو لایه ورق، تزریق می‌شود.

از این سازه جهت پوشاندن سقف‌ها و دیوارهای سالن‌های صنعتی، کارخانه‌ها، سالن‌های تولید، انبارها، ساختمان‌های پیش ساخته، کانکس، سردخانه‌ها، ‌اتاق‌های تمیز، اتاق‌های سردخانه‌ای، کمپ و اسکان‌های موقت و ... استفاده می‌شود.

ساندویچ پانل‌ها، نسبت به متریال‌های مشابه در خصوص پوشش، از لحاظ سبک بودن و عایق بودن بهترین متریال در نوع خود می‌باشند. این محصول علاوه بر وزن کم و سرعت در اجرا نسبت به مصالح دیگر مقرون به صرفه‌تر بوده و تمامی استانداردهای ذخیره سازی انرژی را رعایت می‌نمایند.

یكی از ویژگی‌های ساندویچ پانل‌های ساخته شده با استفاده از پلی اورتان، عایق بودن نسبت به دما و پایین‌ترین ضریب انتقال دما می‌باشد. به طور مثال ضریب انتقال دمای یک ساندویچ پانل به ضخامت 5 سانتی‌متر به علت ضریب انتقال حرارتی فوق‌العاده پایین معادل یک دیوار آجری به ضخامت 172 سانتی‌متر است كه همین امر منجر به صرفه جویی در مصرف انرژی و كاهش هزینه‌ها در طولانی مدت خواهد شد.

آشنایی با ساندویچ پانل دنیای ماموت

هم‌نشینی كیفیت و نوآوری

طول عمر ساندویچ پانل

لازم به توضیح است كه علیرغم جنس پوشش، وزن پوشش و ضخامت آن نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد، بطوریكه طبق استاندارد، وزن پوشش فلزی آلوزینك و یا گالوانیزه نبایستی كمتر از 100 گرم بر مترمربع باشد. لازم بذكر است هرچه جرم پوشش بالاتر باشد میزان مقاومت به خوردگی افزایش خواهد یافت و این مقدار پوشش، مقاومت ورق را در برابر عوامل خورنده محیط از جمله رطوبت و خوردگی محافظت كرده و موجب افزایش طول عمر ورق و در نتیجه محصول ساندویج پانل می‌گردد.

آشنایی با ساندویچ پانل دنیای ماموت

تلاقی كیفیت و نوآوری

نحوه نصب و اجرای ساندویچ پانل

پس از بررسی کارفرما و انتخاب مشاور، تیم طراحی وارد فاز عملیاتی شده و نسبت به بررسی نقشه‌های سازه‌ای كه میبایست با استفاده از ساندویچ پانل پوشش داده شود اقدام می گردد، ‌سپس با بازدید از پروژه به بررسی‌های میدانی پرداخته می‌شود تا نهایتا مشخصات دقیق سازه مورد نیاز اعم از ابعاد، ‌تعداد، چگونگی جانمایی برروی نما و همچنین دیگر متریال مصرفی جهت نصب مشخص گردد.

سپس لازم است كه جزییات بیشتر توسط واحد مهندسی در نرم افزار Auto CAD و بر روی نقشه‌های شاپ دراوینگ Drawing Shop مشخص گردد تا اطلاعات تكمیلی به واحد تولید ارجاع شود. عملیات نصب پانل های ساندویچ بسیار سریع قابل انجام است و در صورتی كه دیدگاه مهندسی فوق رعایت شده باشد در مدت زمان کوتاهی، پروژه آماده بهره برداری خواهد بود.

آشنایی با ساندویچ پانل دنیای ماموت

حمایت از محیط زیست، حمایت از زندگی است.

ساندویچ پانل‌ها در شرایط مختلف آب و هوایی قابل استفاده هستند و برای استفاده از آن‌ها هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد. ساندویچ پانل‌ها در مقایسه با سایر مصالح دورریز کمتری دارند و این امر ارزش فوق‌العاده این مصالح ساختمانی را به خوبی نشان می‌دهد و همچنین در مقایسه با مصالح سنتی، حرارت بسیار كمتری را از خود عبور می‌دهد كه همین امر موجب جلوگیری از اتلاف انرژی و حفظ منابع طبیعی می‌شود.

انواع پوشش ورق ساندویچ پانل

انواع ورق‌ مورد استفاده در تولید ساندویچ پانل

یكی از اجزای اصلی تشكیل دهنده ساندویچ پانل، ورق می‌باشد كه در دو سمت ساندویچ پانل قرار می‌گیرد، ایــن ورق از نــوع فولاد فــرم دهــی شـده بـا گریدهـای مختلـف مـی‌باشـد كـه دركارخانـه‌هـای فولاد، بــه روش نــورد گــرم تولیــد می‌گــردد و درصــد عناصـر شـیمیایی تشـكیل دهنـده آلیـاژ ورق، موجـب اســتحكام مكانیكــی و فــرم پذیــری بالای ورق شده و همیـن امـر اسـتفاده از این نوع ورق‌هـا را جهــت استفاده در تولید ســازه‌هــای پیــش ســاخته و سـاندویچ پانـل رایج نمــوده اســت.

انتخاب نوع پوشش روی سطح ورق‌های ساندویچ پانل به عوامل محیطی از جمله نوع اقلیم منطقه از نظر میزان رطوبت، بارش برف و باران، نرخ خوردگی، ‌ارتفاع از سطح دریا، دما و میزان تابش اشعه نور خورشید آن منطقه كه قرار است پروژه در آن احداث گردد و همچنین نوع فعالیت یا بهره برداری صورت گرفته پس از احداث پروژه بستگی دارد. ورق‌هایی كه در ساخت این سازه مورد استفاده قرار می‌گیرند عبارتند از : گالوانیزه، آلوزینك، پلاستیسول، آلومینیوم و استیل

چرا ساندویچ پانل دنیای ماموت

انواع پوشش ورق ساندویچ پانل

ورق‌های گالوانیزه و آلوزینک

جنس اصلی هر دو ورق از فولاد كربنی می‌باشد، ‌اما پوشش آلیاژی آبكاری شده بر روی آن‌ها باعث می‌شود كه در شرایط مرطوب و مستعد بارش، دچار اكسید و زنگ زدگی نشوند. لازم به توضیح است كه علیرغم جنس پوشش، وزن پوشش و ضخامت آن نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد، بطوریكه طبق استاندارد، وزن پوشش فلزی آلوزینک و یا گالوانیزه نبایستی كمتر از 100 گرم بر مترمربع باشد.

لازم بذكر است هرچه جرم پوشش بالاتر باشد میزان مقاومت به خوردگی افزایش خواهد یافت و این مقدار پوشش، مقاومت ورق را در برابر عوامل خورنده محیط از جمله رطوبت و خوردگی محافظت كرده و موجب افزایش طول عمر ورق و در نتیجه محصول ساندویچ پانل می‌گردد.

ورق‌های گالوانيزه و آلوزينک

انواع پوشش

ورق‌های پلاستيسول

فرآيند توليد برخی محصولات، در سالن‌هايی انجام می‌شود كه ممكن است دارای شرايطی بسيار مرطوب، يا محيط‌های اسيدی و يا خاص باشند و لازم است كه از ساندويچ پانل‌هایی جهت پوشش سقف و ديوارهای سالن‌های توليد آن‌ها استفاده شود كه بسيار مقاوم‌تر نسبت به ساندويچ پانل‌های گالوانيزه يا آلوزينک باشند. سالن‌های توليدی مانند: سالن‌های توليد قارچ، توليد شمش مس ، برخی محصولات پتروشيمی ، توليد مواد غذايی خاص و مواد لبنی و ...

لذا لازم است كه جهت ساخت اينگونه محيط‌ها از پوشش‌هايی استفاده گردد كه مقاومتی حداكثری را در برابر خوردگی داشته باشند. اين شرايط چالش‌هايی مانند ايجاد خوردگی شديد در ديوارها و سقف‌ها، حفظ و كنترل رطوبت مورد نياز، مستهلک شدن ديوارها و سقف‌ها، شستشوی مداوم و پاکیزه‌سازی محیط کار و بسياری از مشكلات ديگر را برای طراحان و سازندگان سالن‌های توليد ايجاد می‌كنند.

دنيای ماموت با توليد ساندويچ پانل‌های سقفی و ديواری بسيار ويژه با مشخصات فنی خاص و استفاده از تكنولوژی پلاستيسول كه مختص سالن‌های مرطوب و محيط‌های اسيدی می‌باشد، توانسته است تمام اين نگرانی‌ها را كاملا برطرف كند و حرف اول كيفيت در اين صنعت را بزند.

پلاستيسول يک نوع پوشش پليمری آلي (رنگ) بر پايه پليمر ترموپلاست پلی وينل كلرايد (PVC) می‌باشد كه در ضخامت 150 تا 200 ميكرون بر روی ورق‌هاِ كويل فلزی از جنس آلوزينک اعمال شده است. اين نوع ورق در توليد ساندويچ پانل‌های سقفی و ديواری كه نياز به مقاومت بالاتر و عملكرد بهتر در برابر شرايط فوق و محيط‌های اتمسفری كه نياز به مقاومت در برابر خوردگی بالايی دارند، مورد استفاده قرار می‌گيرد.

مزايای ساندويچ پانل‌های پلاستيسول دنيای ماموت

 • 1مقاومت بالا در برابر محيط‌های خاص اسيدی، بازی يا اتمسفری خاص يا مرطوب كه خوردگی بالايی دارند.

 • 2مقاوم در برابر خراشيدگي و آسيب‌های سطحي كه موجب بروز صدمات احتمالی بر روی سطح ورق می‌گردد.

 • 3مقاوم در برابر اشعه نور خورشيد در دراز مدت و عدم تخريب رنگ

 • 4ظاهر چرمی و کیفیت پوشانندگی عالی

دنياي ماموت مفتخر است كه مبتني بر نيازهاي دقيق مشتريان با مشاوره‌های تخصصی و در صورت نياز بازديد از محل پروژه، به مشتريان خود كمك نمايد تا انتخابی صحيح داشته باشند.

ورق‌های گالوانيزه و آلوزينک

مشتریان ما

بزرگ‌ترین‌ها به ما اعتماد کرده اند

FAQ

پرسش‌های متداول

ساندویچ پانل‌ها در چه بخش‌هایی كاربرد دارند؟

از ساندویچ پانل برای پوشش سقف و دیوار ساختمان‌های اقامتگاهی، اداری، تجاری، آموزشی، سالن‌های صنعتی، سردخانه‌ها، کلین روم‌ها، آشیانه هواپیما‌ها، سوله‌های کشاورزی، سالن‌های ورزشی، انبار سیلو‌ها، گاوداری‌ها، مرغداری‌ها و بسیاری از موارد دیگر استفاده می‌شود.

منظور از دانسیته یا چگالی مورد استفاده در ساخت ساندویچ پانل چيست و معمولا اين ميزان چقدر می‌باشد؟

دانسیته، چگالی، فشردگی يا وزن مخصوص همه این کلمات به معنی ميزان مقدار جرم موجود در واحد حجم است. دانسیته یا تراکم جرم یک جسم، با مقدار جرم آن جسم رابطه مستقیم دارد. یعنی هرچه جسم سنگین تر باشد در نتیجه دانسیته آن بیشتر است. معمولا دانسیته اجسام با دانسیته آب مقایسه می‌شود تا متوجه شویم آیا این اجسام روی آب شناور می‌مانند یا در آن غرق می‌شوند. معمولاً دانسیته مطلوب ساندویچ پانل بین 40 تا 42 کیلوگرم بر متر مکعب است.

منظور از عايق حرارتی چيست و چرا ساندویچ پانل عایق حرارتی می‌باشد؟

همواره گرما از سیستم‌هایی که دمای بالاتری دارند به سیستم‌های با دمای کمتر، جریان می‌یابد و این پدیده اجتناب ناپذیر است. اما می‌توان نرخ این جریان را به شدت کاهش داد و این هدف اصلی عایق‌های حرارتی است. عایق کاری حرارتی، اتلاف انرژی حرارتی را در بناها، سازه‌ها و ساختمان‌ها و همچنین صنایع و تجهیزات به حداقل رسانده و پیرو آن منجر به صرفه جویی در هزینه‌های انرژی می‌شود، به دليل اينكه پلي يورتان / پلی ايزوسيونات خاصيت عايق حرارتی دارند و در هسته يك ساندويچ پانل قرار دارد، نهايتا به ساندويچ پانل خاصيت عايق بودن را می دهد.

لایه رویه و لایه زیره در محصول ساندویچ پانل از چه جنسی می‌باشند؟

لایه رویه و زیره متناسب با نوع کاربری مورد نظر از استیل، آلومینیوم، گالوانیزه یا آلوزينک پیش رنگ شده می‌باشند.

پرسش‌های متداول

اخبار و مقالات

تفاوت ساندویچ پانل پلی اورتان و پشم سنگ

۱۰ اسفند ۱۴۰۱

ساندویچ پانل‌ پشم سنگ می‌تواند بعد از پانل‌ پلی اورتان، گزینه مناسبی به عنوان مصالح

خصوصيات ساندويچ پانل پلی اورتان

۲ بهمن ۱۴۰۱

ساندويچ پانل‌ها به عنوان يكی از مصالح ساختمانی مدرن شناخته شده‌اند... 

در خريد ساندويچ پانل به چه نكاتی بايد توجه كرد؟

۲۳ آذر ۱۴۰۱

ساندويچ پانل از جمله مصالح پيش ساخته در صنعت ساختمان سازی به شمار می‌رود...

پروژه های ما

ساندویچ پانل‌های دنیای ماموت
پروژه یک
پروژه دو
پروژه سه
پروژه چهار
پروژه پنج
پروژه شش
image

حمل و نقل و جا به جايی ساندويچ پانل‌ها

مهم‌ترين بخش از فرايند تحويل ساندويچ پانل، رعايت نكات تخليه و جا به جايی می‌باشد و توصيه می‌شود كه برای نظارت بر استاندارد بودن حمل و نقل از افراد متخصص و باتجربه در اين زمينه بهره گرفته شود. برخی از اين نكات عبارتند از:

 • تخليه هر بسته ساندويچ پانل به صورت جداگانه توسط ماشين آلات و تجهيزات جانبی
 • استفاده از ليفتراک دو شاخه با ظرفيت 6 تن يا جرثقيل تلسكوپی برای برداشتن ساندويچ پانل با طول كمتر از 6 متر
 • استفاده از ليفتراک بغل دار يا جرثقيل تلسكوپی مجهز به شاهين، برای برداشتن ساندويچ پانل با طول بيش از 6 متر
 • جا به جايی صحيح صفحات پانل از پهلو و به شكل افقی
 • در صورت قرارگيری 8 بسته ساندويچ پانل بر روی هم تخليه هر بسته بايد از يك سمت صورت بگيرد
 • عدم كشيدن صفحات ساندويچ پانل بر روی هم در هنگام تخليه
 • عدم برداشتن صفحات از سمت نرم فلزی مانند اورلپ

سفارش و خرید ساندویچ پانل

دنيای ماموت با ظرفيت توليد سالانه 6.000.000 متر مربع انواع ساندويچ پانل، سريع‌ترين زمان تحويل را در اختيار مشتريان قرار می‌دهد. در صورتيكه ورق مورد نياز مطابق با رنگ اعلامی از سوي مشتريان در انبار موجود باشد و پس از عقد قرارداد خريد، ابعاد دقيق ساندويچ پانل‌هاِ مورد سفارش به شركت دنيای ماموت اعلام گردد، پروژه در برنامه ريزی توليد قرار می‌گيرد و متناسب با صف توليد، بين 10 الی 20 روز، توليد و به مقصد مشتريان بارگيری خواهند شد. در نظر داشته باشید پیش از خرید ساندویچ پانل اطلاعات کافی درباره نحوه نصب و اجرای انواع ساندویچ پانل داشته باشید که بتوانید بهترین گزینه را انتخاب نمایید. دنیای ماموت با داشتن کادری مجرب و با اتکا به دانش فنی و مهندسی، اطلاعات تخصصی را در اختیار شما قرار داده و با توجه به کاربری فضای مورد نظر شما اقدام به برآورد اولیه از مقادیر مورد نیاز برای پروژه شما خواهد نمود. پس از بررسی و تایید کارفرما، تیم طراحی وارد فاز عملیاتی شده و به دلیل تسریع در زمان ساخت، برخی از جزییات به صورت شاپ دراوینگ Drawing Shop توسط واحد مهندسی با نرم افزار AUTO CAD تهیه و به واحد تولید ارجاع می‌شود . جهت دريافت ليست قيمت فروش، مشاوره‌های تخصصی و مشخصات دقيق فنی محصولات، با شماره تلفن زیر (واحد فروش) تماس حاصل نماييد

021-4500

لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه ها

 • سارا مهرجویی

  ۹ مهر ۱۴۰۱

  سفارشم مربوط به خرید ساندویچ پنل از دنیای ماموت بود که بسیار دقیق و با برنامه ریزی انجام شد

 • مهرداد تهرانی

  ۱۱ مهر ۱۴۰۱

  سایت بسیار خوب و مطالب کاملی در مقایسه با رقباتون دارید، دمتون گرم

 • داریوش بهرامی

  ۱۲ مهر ۱۴۰۱

  ببخشید برای خرید ساندویچ پانل امکان پرداخت هزینه با چک یا اقساطی رو هم دارید؟

  logo

  جهت دريافت ليست قيمت و شرایط پرداخت و همچنین مشاوره‌های تخصصی با شماره تلفن 0214500 تماس حاصل نماييد.

 • ساسان نیازی

  ۱۵ مهر ۱۴۰۱

  در تبریز هم نمایندگی دارید؟

  logo

  بله، جهت ارتباط با نمایندگی دنیای ماموت در تبریز با شماره 4135250900 تماس حاصل بفرمایید.

 • ساسان نیازی

  ۱۳ مهر ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر اگر من بخوام ساندویچ پانل ۴ سانتی سفارش بدم دقیقا باید چیکار کنم؟

  logo

  سلام و روز به خير، لطفا مشخصات و شماره موبايل و زمينه فعاليت خودتون رو ارسال كنيد و يا با شماره 0214500 تماس گرفته و به واحد فروش ساندويچ پانل وصل شويد.

 • اشکان رحیمی

  ۱۳ مهر ۱۴۰۱

  آیا برای خرید ساندویچ پانل نمایندگی در شهر تبریز دارین که حضوری خرید کنیم؟

  logo

  بله اين امكان براي شما وجود دارد، البته بهتر است اول با تيم فروش ساندويچ پانل (4500-021) صحبت كنيد و مشاوره های اوليه را دريافت كنيد و يا شماره موبايل و زمينه فعاليت خودتان را ارسال كنيد تا كارشناسان فروش با شما ارتباط برقرار كنند.

 • الوند رحمانی

  ۱۸ مهر ۱۴۰۱

  عرض سلام و ادب، ساندویچ پانل دست دوم هم توی مجموعه دنيای ماموت موجود هست؟

 • امیر آزادی

  ۲۱ مهر ۱۴۰۱

  سلام روز خوش من اگر بخوام قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل رو بدونم دقیقا باید با کدوم شماره تماس بگیرم؟

 • ساسان نیازی

  ۲۹ مهر ۱۴۰۱

  سلام من ۱۰۰۰ متر مربع ساندویچ پانل احتیاج دارم چطوری میتونم سفارش بدم؟ وقت خیلی کمی دارم.

  logo

  سلام، در كوتاهترين زمان ممكن و با بهترين كيفيت به شما تحويل داده خواهد شد، ممنون ميشيم شماره موبايل و زمينه فعاليت رو برای ما ارسال كنيد و يا با شماره تماس (4500-021) واحد فروش ساندويچ پانل در ارتباط باشيد.

 • کیانی

  ۱ آبان ۱۴۰۱

  سلام و روز بخیر بنده چطور میتونم نمایندگی فروش ساندویچ پانل دنيای ماموت رو داخل شهر اردبیل داشته باشم؟

 • سیامک حسینی

  ۲ آبان ۱۴۰۱

  رنگ‌های ساندویچ پانل در حین سفارش آن قابل انتخاب هستن؟ چند رنگ ساندویچ پانل موجوده؟

  logo

  سلام بزرگوار، شما ميتونيد از روي آلبوم رال رنگ با ديدن نمونه رنگها سفارش گذاري كنيد. لطفا شماره تماس ، زمينه فعاليت و در صورت امكان آدرس ايميل خودتون رو اعلام بفرماييد تا فايل مربوطه رو برای شما ارسال كنيم. شما ميتونيد از رال های رنگ 9016-9006-7035-7040-7043-7047-6017-6019-6021-6024-1015-1028-2004-8023-3000-3020-5015-5018 انتخاب خودتون رو انجام بديد كه شامل طيف هاي رنگ سفيد – نقره ای – انواع طوسی – انواع سبز – انواع آبی – انواع قرمز – آجری – نارنجی و زرد هست. در صورت نياز به توضيحات تكميلی لطفا شماره تماس خودتون رو برای ما ارسال كنيد و يا با شماره تماس (0214500) واحد فروش ساندويچ پانل در ارتباط باشيد.

 • مهران تهرانی

  ۲ آبان ۱۴۰۱

  سلام من اگر ساندویچ پانل رو از شما خریداری کنم امکانش هست که نصبش رو خودتون انجام بدین؟

  logo

  سلام بر شما، بله در صورت درخواست مشتری، تيم اجرايی دنيای ماموت، انجام تمام عمليات مرتبط با طراحی نقشه ها ،‌ مشخص نمودن ابعاد و اندازه های برش و نصب و اجرا رو بر عهده خواهند گرفت. لطفا شماره تماس و زمينه فعاليت خودتون رو برای ما ارسال كنيد تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته بشه و يا با شماره تماس (0214500) قسمت فروش ساندويچ پانل ارتباط برقرار كنيد.

 • بهار کیانی

  ۱۳ آبان ۱۴۰۱

  سلام وقت بخیر مشخصات فنی انواع ساندویچ پانل رو چطوری میتونم داشته باشم؟

  logo

  سلام و روز شما هم بخير، خيلي خوبه كه مشتريان به دنبال مشخصات دقيق فنی ساندويچ پانل دنيای ماموت هستند، ‌چرا كه هميشه جزئيات حائز اهميت است. ممنون ميشيم شماره تماس و زمينه فعاليت خودتون رو برای ما ارسال كنيد تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و توضيحات تكميلی ارائه بشه،‌ البته ميتونيد با شماره (0214500) واحد فروش ساندويچ پانل هم تماس بگيريد و به كارشناسان مرتبط وصل شويد.

 • رضایی

  ۳ آبان ۱۴۰۱

  سلام رضایی هستم من این ساندویچ‌ پانل هایی که امروز به دنیای ماموت سفارش دادم برای کارخونه میخوام. مطمئن باشم که عایق صدا هستش؟

  logo

  سلام جناب رضايی عزيز ، اميدوارم خوب باشيد. ساندويچ پانلهايی كه با استفاده از فوم پلی اورتان ساخته ميشوند عايق صدا نيستند. لطفا شماره تماس و زمينه فعاليت خودتون رو برای ما ارسال كنيد تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته بشه و يا اينكه با كارشناس مرتبط با قراردادتون تماس بگيريد.

 • الناز لاجوردی

  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱

  ساندویچ پانل برای چه مواردی استفاده می شود؟

  logo

  ساندویچ پانل ها معمولاً در صنعت ساخت و ساز برای سقف، دیوار و نمای ساختمان ها استفاده می شوند، زیرا عایق، دوام و مقاومت خوبی در برابر محیط و خطرات مانند آتش سوزی دارند.

 • احمد رضایی

  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

  چه نوع موادی در روکش ساندویچ پانل ها استفاده می شود؟

  logo

  ساندویچ پانل ها می توانند انواع مختلف فلزی مانند فولاد یا آلومینیوم یا پلاستیک مانند PVC یا فایبرگلاس باشند.

 • حسین دادگر

  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱

  چه نوع فوم عایقی در ساندویچ پانل های دنیای ماموت استفاده می شود؟

  logo

  در حال حاضر ساندویچ پانل های دنیای ماموت از فوم عایق پلی اورتان تشکیل شده است

 • فریبا چابک

  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱

  ضخامت ساندویچ پانل چقدر است؟

  logo

  ضخامت ساندویچ پانل ها بسته به کاربرد و خواص عایق مورد نظر می تواند متفاوت باشد، اما معمولاً بین 30 تا 200 میلی متر متغیر است.

 • محدثه کرمی

  ۳۰ آذر ۱۴۰۱

  آیا ساندویچ پانل ها سازگار با محیط زیست هستند؟

  logo

  ساندویچ پانل ها نسبت به سایر مصالح سنتی دورریز کمتری دارند و در نتیجه سازگاری بیشتری با محیط زیست داشته و در حفظ منابع طبیعی و انرزی نقش موثری رو ایفا می کنند.

 • جواد خانی

  ۴ بهمن ۱۴۰۱

  ساندویچ پانل چگونه مقاومت در برابر آتش را ایجاد می کند؟

  logo

  ساندویچ پانل ها را می توان با استفاده از مواد ضد حریق در هسته عایق یا با استفاده از پوشش های مخصوص روی روکش ها که محافظت در برابر آتش را ایجاد می کند، مقاوم در برابر آتش ساخت.

شبکه نمایندگی دنیای ماموت

متناسب با نیاز خود نمایندگی مورد نظر را پیدا کنید

MAMMUT

با ما در ارتباط باشید

 • تلفن دفتر:
 • تلفن کارخانه:
 • فکس:
 • ایمیل:
نقشه گوگل مپ دنیای ماموت

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دنیای ماموت می‌باشد.

faramouj-logoطراحی سایت و سئو توسط تیم فراموج