MAMMUT

ساندویچ پانل

نحوه نصب ساندويچ پانل سردخانه‌ای

۱۲ آذر ۱۴۰۱

ساندويچ پانل سردخانه‌ای چيست؟

امروزه برای ساخت بسياری از سازه‌ها از مصالح جديد و مقرون به صرفه‌تری استفاده می‌شود كه هر يک دارای ويژگی‌ها و اصول نصب و نگهداری منحصر به فرد خود هستند. يكی از اين مصالح ساندويچ پانل است كه در انواع مختلف در صنعت ساخت و ساز به كار برده می‌شوند. يكی از انواع ساندويچ پانل‌ها، ساندويچ پانل سردخانه‌ای است كه برای ساخت سردخانه و يا اتاق‌های يخچالی حمل انواع مواد غذايی كه كنترل دما در آن‌ها اهميت دارد، استفاده می‌شود.

جهت آشنايی بيشتر با ساندويچ پانل وارد لينك رو به رو شويد: ساندویچ پانل

 

ساندويچ پانل سردخانه‌ای یک عایق ايده‌آل براي جلوگيری از تغییرات دمایی در داخل سردخانه می‌باشد كه سرما در سازه به خوبی حفظ خواهد شد و بهترین عملکرد ممکن را خواهد داشت. ضخامت ساندويچ پانل سردخانه‌ای نسبت به سایر کالاهای مشابه کمتر است اما كاربرد بيشتری دارد و همچنين فضای اشغال شده با استفاده از ساندويچ پانل سردخانه‌ای بسیار کمتر خواهد بود.

نصب ساندويچ پانل سردخانه‌ای

عمليات نصب ساندويچ پانل‌های سردخانه‌ای، بسيار خاص است و ميبايست با دقت عمل بسيار زيادی انجام شود. كارشناسان نصب ميبايست برش‌های ساندويچ پانل را كه بر اساس نقشه‌های از پيش تهيه شده، ‌توليد شده‌اند را در كنار همديگر به گونه‌ای نصب كنند كه به هيچ عنوان هوای بيرون به داخل و يا بر عكس انتقال داده نشود. لازم است كه كنج‌ها و محل اتصال ساندويچ پانل‌ها به گونه‌ای آب بندی شوند كه در بلند مدت باعث هدر رفت دما نشود. قطعا اين هدررفت نهايتا به كاهش كارآيی سردخانه می‌انجامد.

جهت آشنايی بيشتر با ساندويچ پانل سقفی وارد لينك رو به رو شويد: ساندویچ پانل سقفی

 

ساندويچ پانل سردخانه‌ای اگر به درستی نصب نشود و استانداردهای لازم در نصب آن رعایت نشود، ممكن است در آخر به نتیجه خوبی حاصل نشده و خسارت‌های زیادی در طول زمان برای سازه شما به همراه داشته باشد. ساندویچ پانل‌های سردخانه‌ای باید طبق اصول با فلاشینگ‌ها نصب شوند و در عایق بندی و آب بندی آن‌ها دقت لازم انجام شود. بنابراین با اینكه نصب آن‌ها زیاد سخت به نظر نمی‌رسد بهتر است برای انجام اين كار از متخصصان كارآزموده و باتجربه بهره‌مند شويد.

شبکه نمایندگی دنیای ماموت

متناسب با نیاز خود نمایندگی مورد نظر را پیدا کنید

MAMMUT

با ما در ارتباط باشید

  • تلفن دفتر:
  • تلفن کارخانه:
  • فکس:
  • ایمیل:
نقشه گوگل مپ دنیای ماموت

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دنیای ماموت می‌باشد.

faramouj-logoطراحی سایت و سئو توسط تیم فراموج