MAMMUT

ساندویچ پانل

معرفی پروژه شهرک صنعتی شنزار

۲۲ تیر ۱۴۰۱

شهرک صنعتی شنزار در راستای توسعه و گسترش سوله‌های خدماتی و كارگاهی شهرک، از ساندويچ پانل‌های سقفی و ديواری دنيای ماموت با هدف بالا بردن كيفيت برند شنزار در 7 سال اخير بهره‌مند گرديده است.

با توجه به اينكه ساندويچ پانل‌های توليدی دنيای ماموت به لحاظ سهولت در نصب و اجرا و دارابودن عايق رطوبت و حرارت و همچنين دوام محصول بهترین متریال در نوع خود هستند، مورد توجه بسياری از سازندگان قرار گرفته و در نتيجه باعث تداوم همكاری و بهره‌مندی از محصولات دنيای ماموت شده است.

حضور موفق و پررنگ محصولات ما در بازار كشور عزيزمان بيانگر این نکته می‌باشد که دنيای ماموت به عنوان رهبر بازار، از نظر کمی و کیفی توانسته به عنوان ارائه دهنده راهکارهای موثر در صنایع گوناگون از جمله صنایع غذایی، کشت و صنعت، حمل و نقل، سردخانه‌ای، پزشکی، دارویی و غیره قرار گیرد.

تلاش دنیای ماموت این است که ضمن استفاده از بهترين مواد اولیه و اتکا به پشتوانه دانش فنی نیروهای متخصص و خطوط تولید مدرن، تجربه خوبی را برای مشتريان رقم بزند تا بتواند به افزايش رضایتمندی مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی دست يابد.

دنيای ماموت تجربه بهترين‌ها

شبکه نمایندگی دنیای ماموت

متناسب با نیاز خود نمایندگی مورد نظر را پیدا کنید

MAMMUT

دنیای ماموت دنیایی وسیع از رویاهای صنعتی است كه به واقعیت پیوسته و همچنان با چشم اندازی روشن چشم به آینده‌ای درخشان‌تر از حال دوخته است. ما با انتخاب شعار "تجربه بهترين‌ها" بهترين، خلاقانه‌ترين و بروزترين راه‌حل‌های ممكن برای چالش‌های كشور را در مسير توسعه و آبادانی، ارائه می‌نماييم و با توليد محصولاتی متمايز، با دوام و با كيفيت بالا دريچه‌ای نو به دنيای حمل و نقل جاده‌ای و ساخت و ساز گشوده‌ايم.

با ما در ارتباط باشید

نقشه گوگل مپ دنیای ماموت

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دنیای ماموت میباشد.

faramouj-logoطراحی سایت و سئو توسط تیم فراموج