MAMMUT

اخبار

بازديد وزير صمت از دنيای ماموت

۱۰ خرداد ۱۴۰۱

بازديد وزير صمت از دنيای ماموت

وزير صمت در سومين بازديد خود از شركت‌ها در حوزه حمل و نقل در استان البرز، از دنيای ماموت يكی از بزرگترين توليدكنندگان در اين صنعت بازديد كرد.

دنيای ماموت با بيش از 3 دهه فعاليت مستمر به عنوان تخصصی‌ترين توليدكننده انواع تريلر و كاربری‌های تجاری در خاورميانه و برند پيشتاز كه راهبری بازار تريلر را در دست دارد، با بهره‌مندی از جديدترين ماشين‌آلات، متدها و تكنيک‌های توليد و طراحی، متمايزترين و با كيفيت‌ترين محصولات را همچون گذشته در اختيار هموطنان قرار می‌دهد. دنيای ماموت با ارتقای مداوم محصولات و انطباق آن‌ها با آخرين استانداردهای مهندسی و زيست محيطی و توجه ويژه به نيازهای مشتريان، اين برند سرآمد را به جايگاه بلندی از رشد و توسـعه پايدار رسانده و با حفظ نقش اثرگذار خود در بازار، راه حل حمل و نقل را در اختیار طيف گسترده‌تری از مشتريان اين محصولات قرارداده است.

در این بازدید که منوچهر منطقی معاونت صنایع حمل و نقل وزارت صمت نیز او را همراهی می‌کرد، از تمامي خطوط توليد انواع كانكس، اتاق ايزوله و ساندويچ پانل بازديد به عمل آورد.

طراحی و ساخت انواع كانكس، ساندويچ پانل و اتاق ايزوله با كاربری‌های متنوع، زمینه بعدی فعالیت در دنیای زیبای صنعتی دنيای ماموت است. كانكس‌ها، اتاق‌های ايزوله و ساندويچ پانل‌های تولید شده در دنیای ماموت با بهره مندی از مرغوب‌ترین مواد اولیه و بهره‌گیری از نیروهای متخصص و تجهیزات تولیدی پیشرفته دارای تنوع بسیار بالایی هستند.

شبکه نمایندگی دنیای ماموت

متناسب با نیاز خود نمایندگی مورد نظر را پیدا کنید

MAMMUT

دنیای ماموت دنیایی وسیع از رویاهای صنعتی است كه به واقعیت پیوسته و همچنان با چشم اندازی روشن چشم به آینده‌ای درخشان‌تر از حال دوخته است. ما با انتخاب شعار "تجربه بهترين‌ها" بهترين، خلاقانه‌ترين و بروزترين راه‌حل‌های ممكن برای چالش‌های كشور را در مسير توسعه و آبادانی، ارائه می‌نماييم و با توليد محصولاتی متمايز، با دوام و با كيفيت بالا دريچه‌ای نو به دنيای حمل و نقل جاده‌ای و ساخت و ساز گشوده‌ايم.

با ما در ارتباط باشید

نقشه گوگل مپ دنیای ماموت

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به دنیای ماموت میباشد.

faramouj-logoطراحی سایت و سئو توسط تیم فراموج