MAMMUT
FA

قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات دنياي ماموت
ورود کاربران به وب‏‌سایت دنياي ماموت هنگام استفاده از پروفایل شخصی، و سایر خدمات ارائه شده توسط دنياي ماموت به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.
قوانین عمومی
هنگامی که مشتريان سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود. در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دنياي ماموت به صورت الکترونیکی (از طریق رايانامه ، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین اطلاعات هويتي که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها راه هاي ارتباطي مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های دنياي ماموت از مسيرهاي مذكور صورت می‌گیرد.
براي اطلاع رسانی رویدادهاو خدمات ويژه شركت دنياي ماموت براي اعضاي وب گاه يك رايانامه یا پیام كوتاه ارسال خواهد نمود. کاربران محترم كه تمایل به دریافت محتوا هاي ارسالي نداشته باشند، قادر خواهند بود از عضویت دریافت خبرنامه انصراف بدهند. همچنین جهت دريافت نظرات مشتريان دنياي ماموت در بازه هاي زماني سوال هاي نظرسنجي خود را ارسال خواهد كرد.